18 styczeń 2023

Koncert piosenek czołowych polskich kompozytorów i "poetów" piosenki, Osieckiej, Kofty, Niemena

zdjęcie: Koncert piosenek czołowych polskich kompozytorów i
kupbilecik24.pl / Koncert piosenek czołowych polskich kompozytorów i
Zapraszamy 19 marca 2023 roku do NieTeatr, Białystok, ul. Sienkiewicza 4.
REKLAMA
data: 2023-03-19 18:00
miejsce: NieTeatr, Białystok, ul. Sienkiewicza 4
bilety: KUP BILET
 

"Zielono mi" to koncert piosenek czołowych polskich kompozytorów i "poetów" piosenki, Osieckiej, Kofty, Niemena, Gaertner. Zaśpiewa fenomenalna wokalistka, białostoczanka z urodzenia - Monika Dryl!

Recital Moniki Dryl to podróż sentymentalna płynąca na fali pięknych melodii i mądrych tekstów, nie pozbawiona jednakże pazura i pozytywnej energii. O głosie Moniki mówi się, że jest "potężny jak Mount Everest i subtelny jak walijski strumyk". Usłyszymy m. in. "Wielką wodę", "Kobiety, których nie ma", "Śpiewam, bo muszę" czy "Dziwny jest ten świat".

Monice towarzyszyć będą:
Jacek Cichocki - piano
Piotr Filipowicz - kontrabas


Monika Dryl - wychowanka Studia Piosenki Jerzego Tomzika w Białymstoku. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie w 2002 roku. Uczyła się też w Szkole Muzycznej II st. w Warszawie, w klasie śpiewu. Jest aktorką Teatru Narodowego w Warszawie. W 2001 roku została laureatką III nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz I nagrody festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej Jest założycielką i wokalistką zespołu The monika quintet. Wzięła udział w nagraniu płyty Herbaciane Nonsensy w radiowym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej u boku m.in. Ewy Bem, Grażyny Łobaszewskiej, Anny Serafińskiej, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Dąbrowskiego. W 2008 wzięła udział w trzeciej edycji programu Jak oni śpiewają, w którym zajęła 8. miejsce. Jesienią 2015 roku brała udział w czwartej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo. Wygrała 2. odcinek programu, w którym wcieliła się we Freddiego Mercury"ego. Po dziewięciu odcinkach dotarła do finału, gdzie zajęła ostatecznie 3. miejsce.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Zielono Mi - recital Moniki Dryl
artyści:
Monika Dryl
Recital Moniki Dryl to podróż sentymentalna płynąca na fali pięknych melodii i mądrych tekstów, nie pozbawiona jednakże pazura i pozytywnej energii. O głosie Moniki mówi się, że jest "potężny jak Mount Everest i subtelny jak walijski strumyk". Usłyszymy m. in. "Wielką wodę", "Kobiety, których nie ma", "Śpiewam, bo muszę" czy "Dziwny jest ten świat". Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Białystok
0.8°C
wschód słońca: 07:00
zachód słońca: 16:22
Koronawirus
podlaskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Białymstoku

kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-11 19:00
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-11 19:00
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-12 17:30
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany