2 wrzesień 2021

Pożegnanie lata z Akcentem ZOO

fot. nadesłane
Animacje, quizy i zabawy, plener malarski, bezpłatna wata cukrowa – takie atrakcje będą czekały na uczestników festynu „Pożegnanie lata z Akcentem ZOO”. Miasto Białystok zaprasza mieszkańców 4 września do Parku Konstytucji 3 Maja.
REKLAMA
W najbliższą sobotę, w godzinach 10.00-13.00, w Parku Konstytucji 3 Maja przy Akcencie ZOO od strony wybiegu wilków, odbędzie się rodzinny festyn. Podczas wydarzenia Miasto zapewni uczestnikom liczne atrakcje. Będzie można też sprawdzić swoją wiedzę na temat form ochrony przyrody w quizie przyrodniczym. Na osoby, które zdobędą największą liczbę punktów, czekają atrakcyjne nagrody. Miasto zaprosi również do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety na temat Akcentu ZOO.

Chcemy zachęcić mieszkańców do odwiedzania Akcentu ZOO, zwrócić uwagę na zagrożone gatunki zwierząt oraz potrzebę ich ochrony. Festyn to także okazja do spotkań integracyjnych i rodzinnych, które uniemożliwiała pandemia. Mamy nadzieję, że podczas festynu mieszkańcy w każdym wieku znajdą atrakcje dla siebie – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. – Chrońmy przyrodę, aby ocalić nasz wspólny świat – ludzi i zwierząt.

W programie festynu znajdują się między innymi: kącik do malowania twarzy, klocki edukacyjne, kolorowe baloniki i kolorowanki przyrodnicze. Będzie to także okazja, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo segregować odpady. Najmłodsi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na plenerze malarskim. W ramach poczęstunku na mieszkańców będzie czekać wata cukrowa i woda z saturatora.

Opracowanie: Agnieszka Błachowska
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
podlaskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Białymstoku

kiedy
2021-11-27 17:30
miejsce
Opera i Filharmonia Podlaska - ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-27 20:30
miejsce
Opera i Filharmonia Podlaska - ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-29 18:00
miejsce
Opera i Filharmonia Podlaska - ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-02 19:30
miejsce
Opera i Filharmonia Podlaska - ul....
wstęp biletowany