23 styczeń 2023

Słynne piosenki miłosne z filmów i musicali

zdjęcie: Słynne piosenki miłosne z filmów i musicali / kupbilecik24.pl / Słynne piosenki miłosne z filmów i musicali
kupbilecik24.pl / Słynne piosenki miłosne z filmów i musicali
Zapraszamy 14 lutego 2023 roku do NieTeatr, Białystok, ul. Sienkiewicza 4.
REKLAMA
data: 2023-02-14 19:00
miejsce: NieTeatr, Białystok, ul. Sienkiewicza 4
bilety: KUP BILET
 

A gdyby tak walentynkowy wieczór spędzić w Nie Teatrze? Wyjątkowość tego czasu podkreślą wspaniali artyści scen musicalowych, których zaprosiliśmy na ten szczególny wieczór. Słynne piosenki miłosne z filmów i musicali zaśpiewają Ewa Łobaczewska i Maciej Pawlak.

Muzyka pełna jest motywów i piosenek, które opowiadają o emocjach i uczuciach, szczególne miejsce na scenie i w kinematografii zajmuje miłość. Specjalny wybór piosenek na walentynkowy wieczór poczyniła pianistka, Karina Komendera, która będzie towarzyszyć 14 lutego solistom - Ewie Łobaczewskiej i Maciejowi Pawlakowi. Usłyszymy miłosne piosenki m. in. z musicali "Moulin Rouge", "Once", "Finding Neverland", zdarzy się również temat "Parasolek z Cherbourga", ze starego francuskiego filmu muzycznego. To będzie magiczny wieczór pełen miłości!

Ewa Łobaczewska - dyplomowana aktorka scen muzycznych, absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku oraz Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku filologia angielska. Odtwórczyni ról teatralnych m.in. Marii Rainer w musicalu Dźwięki muzyki (Gliwicki Teatr Muzyczny), Emmy Carew w Jekyll & Hyde (Teatr Muzyczny w Poznaniu), Zosi w spektaklu muzycznym Kot w Butach (Opera i Filharmonia Podlaska), Luisy Contini oraz Claudii Nardi w musicalu Nine (Teatr Muzyczny w Poznaniu), Toni Gromieko w "Doktorze Żywago" (Opera i Filharmonia Podlaska). Laureatka śląskiej Złotej Maski 2015 w kategorii najlepsza rola wokalno-aktorska za kreację guwernantki Marii Rainer w Dźwiękach muzyki. Laureatka konkursów i festiwali, m.in. Festiwalu Piosenki Musicalowej im. Georga Gershwina, Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu, Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus. Koncertowała z orkiestrami symfonicznymi w całej Polsce wykonując repertuar musicalowy i rozrywkowy. Współpracowała ze Studiem Accantus, z którym brała udział m.in w koncertach z cyklu "Accantus Symfonicznie". W 2021r. w Teatrze Muzycznym w Poznaniu premierę miał koncert oraz płyta z utworami Johna Bucchino "W Tonacji Życia" do którego wykonała tłumaczenia tekstów oraz w którym wzięła udział jako wykonawca. Certyfikowany nauczyciel techniki wokalnej Vocal Balance oraz założycielka Songbird Studio Głosu, gdzie regularnie prowadzi zajęcia wokalne.

Maciej Pawlak - absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim(kierunek wokalistyka, specjalność musical) oraz Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego (Uniwersytet Śląski w Katowicach, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej). Związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku, Mazowieckim Teatrem Muzycznym, Teatrem Rampa, Teatrem Syrena, Krakowskim Teatrem Variété, Teatrem Rozrywki w Chorzowie i Gliwickim Teatrem Muzycznym.

Koncertuje w Polsce i za granicą z repertuarem musicalowym, filmowym i rozrywkowym. Dwukrotnie był solistą w popularnym koncercie Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki (2018,2020). Od lat popularyzuje wśród polskiej widowni ambitny i alternatywny repertuar musicalowy.

Uhonorowany Teatralną Nagrodą Muzyczną im. Jana Kiepury w kategorii "Najlepszy Wokalista Musicalowy" za rolę Pippina w2020 r. oraz - wspólnie z reżyserem Tadeuszem Kabiczem - w kategorii" Scenografia" za spektakl "Thrill Me" w 2021 r. Laureat siedmiu Musicalowych Nagród Widzów za role w "Pippinie", "Pretty Woman", "Thrill Me" i "Jesus Christ Superstar".

Ważniejsze role: Tony ("West Side Story", Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku), Rachmaninow("Preludia", Teatr Muzyczny w Łodzi" - premiera przeniesiona na 2023r.), Pippin ("Pippin, Teatr Muzyczny w Poznaniu), Nathan Leopold ("Thrill me", Mazowiecki Teatr Muzyczny), Concierge ("Variete"s Great Revue",Krakowski Teatr Variété), Chris ("Miss Saigon", Teatr Muzyczny w Łodzi),Judasz ("Jesus Christ Superstar", Teatr Rampa), Happy Man/Giulio ("Pretty Woman", Teatr Muzyczny w Łodzi), Carlos ("Kobiety na skraju załamania nerwowego", Teatr Rampa), Lucas Beineke ("Rodzina Addamsów",Gliwicki Teatr Muzyczny, Teatr Syrena), Emmett Forrest ("Legalna Blondynka", Krakowski Teatr Variété), Max Pollack ("Our Hourse", Teatr Rozrywki w Chorzowie), Michael Spofford ("Czarownice z Eastwick", Teatr Syrena), Kacper ("Rapsodia z Demonem", Teatr Rampa), Rolf Gruber("Dźwięki Muzyki", Gliwicki Teatr Muzyczny), Pinokio ("Pinokio", Gliwicki Teatr Muzyczny), Jasiek (słuchowisko "Posyłka", dostępne na wszystkich platformach streamingowych).

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Love Actually
artyści:
Ewa Łobaczewska, Maciej Pawlak
Ewa Łobaczewska - dyplomowana aktorka scen muzycznych, absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku oraz Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku filologia angielska. Odtwórczyni ról teatralnych m.in. Marii Rainer w musicalu Dźwięki muzyki (Gliwicki Teatr Muzyczny), Emmy Carew w Jekyll & Hyde (Teatr Muzyczny w Poznaniu), Zosi w spektaklu muzycznym Kot w Butach (Opera i Filharmonia Podlaska), Luisy Contini oraz Claudii Nardi w musicalu Nine (Teatr Muzyczny w Poznaniu), Toni Gromieko w "Doktorze Żywago" (Opera i Filharmonia Podlaska). Maciej Pawlak - absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim(kierunek wokalistyka, specjalność musical) oraz Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego (Uniwersytet Śląski w Katowicach, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej). Związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku, Mazowieckim Teatrem Muzycznym, Teatrem Rampa, Teatrem Syrena, Krakowskim Teatrem Variété, Teatrem Rozrywki w Chorzowie i Gliwickim Teatrem Muzycznym. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Białystok
0.8°C
wschód słońca: 07:00
zachód słońca: 16:22
Koronawirus
podlaskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Białymstoku

kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-11 19:00
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-11 19:00
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-12 17:30
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany