17 styczeń 2023

Kolejni poszukiwani zatrzymani przez policjantów

zdjęcie: Kolejni poszukiwani zatrzymani przez policjantów / fot. KMP Białystok
fot. KMP Białystok
Białostoccy policjanci zatrzymali kolejne osoby poszukiwane. Dwie z nich w wieku 30 i 39 lat wpadły w jednym mieszkaniu na osiedlu Bojary. Oboje poszukiwani byli za narażenie małoletniego na niebezpieczeństwo. Natomiast 41-latka wjechała na oczach policjantów w samochód, który chwilę wcześniej uczestniczył w kolizji. Ona z kolei okazała się poszukiwana za wprowadzenie do obrotu narkotyków.
REKLAMA

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku ustalili, że w jednym z domów na osiedlu Bojary może przebywać poszukiwany mężczyzna. Kiedy zapukali, drzwi otworzyła im kobieta. Chwilę później w mieszkaniu zauważyli 39-letniego mężczyznę, który miał być poszukiwany. Informacja policjantów potwierdziła się. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 39-latek poszukiwany jest przez sąd do odbycia kary roku pozbawienia wolności za narażenie małoletniego na niebezpieczeństwo. Podczas interwencji oprócz 39-latka zatrzymana została również kobieta, która otworzyła policjantom drzwi. Jak ustalili mundurowi ona również była poszukiwana za to samo przestępstwo i miała do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Tego dnia oboje trafili do policyjnego aresztu.

Z kolei policjanci z białostockiej drogówki dostali zgłoszenie o kolizji na osiedlu Wygoda. W trakcie obsługi tego zdarzenia w zaparkowany pojazd, który chwilę wcześniej uczestniczył w kolizji uderzyło audi. Jego kierowcą okazała się 41-letnia białostoczanka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że kobieta jest poszukiwana do odbycia kary ponad 2 lat pozbawienia wolności za wprowadzenie do obrotu narkotyków. Kobieta została zatrzymana i trafiła do aresztu.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Białystok
0.8°C
wschód słońca: 07:00
zachód słońca: 16:22
Koronawirus
podlaskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Białymstoku

kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-11 19:00
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-11 19:00
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-12 17:30
miejsce
NieTeatr, Białystok, ul....
wstęp biletowany